Hifi Set MCD-200 CD speler / MAP-102 Versterker AL10C129BX08837
Hifi Set MCD-200 CD speler / MAP-102 Versterker AL10C129BX08837 1
Hifi Set MCD-200 CD speler / MAP-102 Versterker AL10C129BX08837 2
Advance Acoustic
Specificaties :
Advance Acoustic CD Player MCD-200:
Frequentiebereik (-3dB):10 Hz – 45 KHz
Signaal/ruisverhouding:> 80 dB
Kanaalscheiding:> 80 dB
Uitgangsniveau:1,8V
Analoge uitgang:1 (RCA)
Digitale uitgangen:2(Coaxiaal,Optisch)
Converter:Wolfson 24 Bit – 192 KHz
Netspanning:230V
Afmetingen (BxHxD):435 x 107 x 330mm
Gewicht:ca. 3,9 kg
Advance Acoustic MAP 102
uitgangsvermogen 8 ohm: 2x80w
uitgangsvermogen 4 ohm: 2x100w
frequentiebereik (-3db): 10hz-65khz
toonregeling: +/- 10 db
gewicht: 9,4 kg
VW28226-12
Uitvoering Zwart metaal
Impedantie 4~16 Ohms